JUC | Mūsu konsultanti
359
page-template-default,page,page-id-359,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Mūsu konsultanti

Aivars Timofejevs

Izglītība:  Stokholmas universitāte – MBA.
Šobrīd: uzņēmējs, konsultants, pētnieks un pasniedzējs.
Nozaru pieredze: apdares materiālu vairumtirdzniecība, apavu tirdzniecība, dzērienu izplatīšana, būvniecība, nekustamie īpašumi, izpētes projekti
Kompetences: piemērotākā uzņēmējdarbības veida noteikšana un izvēle, produktu un pakalpojumu mērķa tirgu identifikācija un iekarošanas stratēģija, biznesa plāna izstrāde un realizācija, tirgus izpēte un mārketinga stratēģijas izstrāde, patērētāju uzvedības izvērtēšana un ietekmēšana, risku novērtēšana un novēršanas stratēģija.

Kalvis Kārkliņš

Izglītība: BSA – Eiropas Studiju Programma ar novirzienu starptautiskajās attiecībās. Alberta Koledža – Mazo uzņēmumu ekonomika un organizācija.

Šobrīd: uzņēmējs, konsultants un vieslektors.

Darba pieredze: Strādājis publiskajā diplomātijā tādās organizācijās kā BMJA un LATO. Vairākus gadus palīdzējis organizēt „The Rīga Conference”, kas ir lielākais diplomātiskais, politiskais un ekonomiskais forums Ziemeļeiropā. Organizējis arī biznesa konferences ārvalstīs. Vairāk kā piecus gadus strādā par SIA „RixWood” vadītāju, kā arī vadījis citus uzņēmumus. Uzstājies, kā vieslektors dažādos jauno uzņēmēju pasākumus. Trīs gadus uzstājas, kā lektors RTU biznesa interešu kluba „Portfelis” pasākumā.

Kompetences: produktu radīšana ierobežotu resursu apstākļos, pārdošanas organizācija, pārdošana un mārketings. Komunikācija caur tīmekļa lapām, sociālajiem medijiem un sadarbība ar klasiskajiem medijiem. Produktu teorētiskā un praktiskā aizsardzība Latvijā. Pirmo eksporta klientu iegūšana. Kļūdu apzināšanās, analizēšana un pārvēršana veiksmīgā pieredzē.

Nozaru pieredze: kokapstrāde, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, starptautiskās attiecības, tūrisms un konsultācijas.

Ieteikums jaunajam uzņēmējam: Sāciet darīt, strādājiet šodien, bet ar skatu rītdienā un nekavējieties atmiņās par vakardienu.

Jānis Straumēns

Izglītība:  EHSAL Menedžmenta skola Briselē – MBA, LU Fizikas specialitāte – pedagogs.
Šobrīd: partneris biznesa apmācību un konsultāciju uzņēmumā, pasniedzējs.
Darba pieredze: izveidojis starptautiska konsultāciju uzņēmuma filiāli Latvijā, poligrāfijas ražošanas uzņēmuma direktora vietnieks, pieredze projektu pārdošanā IT un analītisko iekārtu nozarēs.
Kompetences: biznesa uzsākšana, biznesa plāna sastādīšana, pārdošana un mārketings, personāla atlase un attīstība, vadītāju koučings.
Nozaru pieredze: vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, IT, ražošana, profesionālās konsultācijas, inovāciju projekti.

Ieteikums jaunajam uzņēmējam: “Attīstiet savas stiprās puses, izmantojot iespējas!”

Vita Brakovska

Izglītība: RTU – maģistra grāds inovācijās un uzņēmējdarbībā

Šobrīd: eksperte radošās domāšanas un inovatīvas darbības jautājumos, biedrības ZINIS vadītāja, Latvijā ražotu koka gludināmo dēļu uzņēmuma īpašniece, pasniedzēja Latvijas augstskolās (RTU, EKA)

Darba pieredze:

Kopš 2009.gada regulāri konsultēti ideju autori par biznesa ideju pilnveidi un vadītas vairāk kā 1000 Radošās NEdarbnīcas Latvijas iedzīvotājiem (t.sk. jauniešiem, pedagogiem, ideju autoriem, uzņēmējiem). Šo semināra formātu atzinīgi novērtējuši vairāk kā 30 000 Latvijas iedzīvotāju, vēlāk Vitu nereti dēvējot par „zināšanu eņģeli”. Saņemta Eiropas Komisijas atzinība par LIAA konkursa „Ideju kauss” ieviešanu. Vairāk kā 15 gadu pieredze NVO sektorā. Vitas kompetences novērtējis gan publiskais sektors (Valsts Kanceleja, Britu padome, Fonds DOTS, augstskolas un reģionālie biznesa inkubatori), gan privātais sektors (Lattelecom, Nordea banka, Narvesen, Latvijas Zaļais punkts, AAS Balta, G4S, SEB, DNB u.c.) Plašāka informācija www.zinis.lv un www.brakovska.lv

Kompetences: radošās domāšanas metodes (mazbudžeta risinājumi) idejas pilnveidei, mārketingam un uzņēmuma konkurētspējai, starpdisciplinārā sadarbība, efektīvas prezentāciju tehnikas, biznesa idejas aizsardzība, sociālā uzņēmējdarbība, biznesa modeļi, uzņēmuma darbinieku jaunrades veicināšana, partnerības veidošana ar radošajām industrijām, komandas veidošanas pamatprincipi. Nozaru pieredze: ražošana, telekomunikācijas,  mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, profesionālās konsultācijas.
Ieteikums jaunajam uzņēmējam: Pasaule izvēlas vai nu labāko vai to, kas ir atšķirīgs. Par kuru no šiem diviem esi gatavs būt tu?