JUC | Projekti
343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Projekti

Creative Business Cup

Ir starptautisks konkurss radošo industriju uzņēmējiem, kas norisinās ik gadu un pulcē nacionālo atlašu uzvarētājus no visas pasaules. Dalība konkursā sniedz uzņēmējiem iespēju veidot starptautiskus kontaktus, piedalīties semināros un diskusijās, prezentēt savu ideju ārvalstu investoriem un potenciālajiem sadarbības partneriem, pilnveidot zināšanas un prasmes par radošo industriju biznesa attīstību, kā arī iegūt vērtīgas balvas, tostarp naudas balvu 15 000 eiro apmērā pirmās vietas ieguvējam. “Jauno uzņēmēju centrs” ir bijis nacionālās atlases rīkotājs pēdējos 3 gadus. 2014. gadā Latvijas pārstāvis “Gigi bloks” ieguva 2. vietu pasaulē starptautiskajā finālā. Latviju konkursā ir pārstāvējuši Kaspars Jursons, “Gigi bloks”, “Connection Codes” un “Vividly”.

Social&Creative

Projekta mērķis ir izveidot un veicināt pārrobežu sadarbību starp sociālajiem un radošiem uzņēmējiem, tādējādi virzot šo uzņēmējdarbības jomu Latvijā un Igaunijā. Projekts stiprinās uzņēmējdarbības spējas izstrādāt kopīgas sociālās un radošās sadarbības un starptautiskās domāšana, kopīgas apmācības un darbaudzināšanu attiecīgajās valstīs un iniciatīvas veicinātājs, vadība un sadarbība ar sabiedrību, radošu un aconomical procesiem pārrobežu nozīme Latvijā un Igaunijā. Projekts tiek atbalstīts no Interreg programmas.

Art+atmosphere

“TILLT” Zviedrijas vadīts projekts, kur “Jauno uzņēmēju centrs” bija viens no partneriem. Zinātnes un mākslas sinerģijai veltītā projektā, vairākās Baltijas jūras reģiona pilsētās notika semināri jauniešiem.

Sadarbība Baltijas jūras reģionā

“Jauno uzņēmēju centrs” ir bijis viens no aktīviem dalībniekiem radošo industriju attīstībā un veicināšanā Baltijas jūras reģionā, sadarbojoties ar kolēģiem no Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas un Dānijas. Tiek rīkoti kopīgi pasākumi un apmācības, veicināta inovāciju un produktivitātes attīstība.