JUC | Par mums
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Par mums

„Jauno uzņēmēju centra” mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, esot aktīviem ekosistēmas dalībniekiem Nodibinājums Latvijā ir izveidots pēc Zviedrijas modeļa, kur jau 35 gadus ar lieliskiem panākumiem darbojas organizācija „Jobs and Society – NyföretagarCentrum”, kas ir mūsu kaimiņvalsts vadošā organizācija jaunu uzņēmumu veidošanas un atbalstīšanas procesā.

Jaunu, dzīvotspējīgu uzņēmumu un darba vietu veidošanās veicināšana ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem mūsu valsts pašreizējā ekonomiskajā situācijā. Konstruktīvas un profesionālas konsultācijas cilvēkiem palīdz uzdrošināties un spert pirmos veiksmīgos soļus uzņēmējdarbības pasaulē. Nodibinājuma darbības principos iedzīvināta būtiska sociālās korporatīvās atbildības ideja: pieredzējušie palīdz iesācējiem, lielie – mazajiem. Pateicoties nodibinājuma sadarbības partneru finansiālajam atbalstam, konsultācijas jaunajiem uzņēmējiem tiek piedāvātas bez maksas.

 

Organizācijas darbības pamatprincipi:

  • bezmaksas konfidenciālas konsultācijas jaunajiem uzņēmējiem
  • mērķa grupa – cilvēki, kas savu uzņēmumu vēl nav nodibinājuši vai izveidojuši to nesen
  • konsultanti ir pieredzējuši uzņēmēji, kuri paši ir uzkrājuši zināšanas savu uzņēmumu veidošanā un vadīšanā
  • bezpeļņas organizācija, kuras finansējumu galvenokārt veido sociāli atbildīgu privāto uzņēmumu finansējums (ar nelielu valsts un pašvaldības atbalstu).

Individuāla konsultācija topošajam uzņēmējam – palīgs brīdī, kad jautājumu ir vairāk nekā atbilžu!

 

 

Jauno uzņēmēju centrs piedāvā individuālas konsultācijas ikvienam biznesa uzsācējam vai jaunajam uzņēmējam ar nelielu pieredzi uzņēmējdarbībā (līdz diviem gadiem). Mūsu darbības pamatprincips – konsultanti ir pieredzējuši uzņēmēji, kas dalās savā pieredzē un sniedz topošajam uzņēmējam vajadzīgo padomu.

Kāds ir jaunā uzņēmēja ieguvums no konsultācijām?

Konsultācija ir iespēja paraudzīties uz savu biznesa ideju un uzņēmējdarbības uzsākšanas procesu ar pieredzējuša uzņēmēja acīm. Konsultants palīdz izvērtēt biznesa idejas dzīvotspēju, izveidot idejas realizācijas plānu, atrast atbildes uz konkrētiem problēmjautājumiem. Un, kas nav mazāk svarīgi, – arī uzmundrināt un iedvesmot, jo degsme un apņēmība uzņēmējdarbības uzsākšanā ir ļoti būtiska! Mūsu mājaslapas sadaļā „Klientu atsauksmes“ varat iepazīties ar topošo uzņēmēju komentāriem par konsultāciju rezultātiem un ieguvumiem.

Konsultācija ir lieliska iespēja saņemt speciālista padomu tieši jums aktuālajos  jautājumos.

 

Kā pieteikties?

Konsultāciju laiki jārezervē iepriekš, zvanot pa tālruni 22300716 vai rakstot uz e-pastu [email protected]v. Lūdzam norādīt jums aktuālo biznesa nozari un jautājumus, lai mēs varētu piedāvāt katra klienta individuālajām vajadzībām atbilstošāko konsultantu. No Jauno uzņēmēju centra saņemsiet elektronisku apstiprinājumu par konsultācijas laiku un visu vajadzīgo papildinformāciju.

document-428335_1280